Twitterda yayınlanan Tweet bulunamadı.

Hayalcin

Güvenilir Ukash Bayi Sitesi

Web sitemizde, 18 kategori'de, 477 adet makaleye yazılmış, 2480 yorum bulunmaktadır.

17

Facebookta Mesaja Kapalı Olan Profile Mesaj Göndermek

Facebook'ta Paylaş ~ Twitter'da Paylaş ~ Friendfeed'ta Paylaş ~ Google'da Ara ~ Yorum Yap!

RT
Daha önceden dediğim bir konu ve buluş diyebilirim;ama bu sefer olayı biraz daha daraltıp anlatacağım aynı konuyu benzer özelikleri ile facebookta sizi engelleyen kişilere mesaj atma yöntemi  başlıklı konuda dile getirmiştim.Bugünde siz değerli ziyaretçilerime facebookta arkadaş listenizde olmayan ve arkadaş ekleme seçeneği ile mesaj gönderme seçeneği size kapalı olan bir kişiye nasıl mesaj atıp ulaşabileceğinize değineceğim.
Herkesin artık facebook mail hesabı var bildiğimiz gibi:
Facebook Mail Adresim: yeni.yazarmesutzeytin@facebook.com
Gördüğünüz gibi mail adresi sadece kullanıcıadı@facebook.com‘dan oluşmakta  Facebook mail adresine yeni bir mesaj oluştura girip ister facebooktan isterseniz herhangi bir mailinizden iletişime geçebilirsiniz.Unutulmaması gereken bir nokta facebook mail de normal maillerdeki gibi kişinin daha önce hiç etkileşimde bulunmadığı bir hesaptan mesaj geldiğinde diğer gelen mesajlar kutusuna atabiliyor bu yüzden eğer profilinde açık içeriği varsa onların bir kaçının beğeniniz ki facebook aranızda bir bağ var sansın ve sonra hem mailden hemde facebooktan mesajınızı atınız.
Facebook mail ile ilgili detaylı bilgi için >>>buraya< << tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Mark'ın Kasırgası Sonucu Facebook Beğeni Uygulamalarının Sonu ! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

RT
Seo Programları 3d oyunlar Yemek Tarifleri oyun oyna Güncel Haber film izle
Hayalcin

Yazar: Mesut ZEYTİN

Hakkımda söyleyebileceklerim şimdilik bu kadar >> http://hayalcin.com/ben-kimim


Fatal error: Call to undefined function boposts_show() in /home/hayalcin/public_html/wp-content/themes/gribev2/single.php on line 81